דף הבית מה קורה דרור דן מונה למנהל תחום ECM & BPM בחברת אינטגריטי תוכנה

לקוחות מספרים

Highlighter

זרקור על

  • ibm

    הפתרון המאפשר לנהל את תחנות הקצה באמצעות טכנולוגיית BIGFIX!

    הפתרון מספק נראות ובקרה בזמן אמת על כל יחידות הקצה והשרתים באמצעות שרת אחד, Agent אחד וקונסול אחד.

פרטי התקשרות

info@integrity-software.co.il

טלפון: 03-6038998

פקס: 03-6039060

צור קשר

דרור דן מונה למנהל תחום  ECM & BPM בחברת אינטגריטי תוכנה

 

דרור (צ'וצ'ו) דן הצטרף לחברת אינטגריטי תוכנה כשותף להקמת פעילות חדשה שמתמקדת בפתרונות ECM & BPM – ניהול תוכן ארגוני ותהליכים עסקיים.

אינטגריטי תוכנה מתמחה במתן פתרונות מגוונים בתחומים נוספים כמו: פתרונות CITRIXאבטחת מידע, ותשתיות תוכנה.
תחום ה ECM & BPM ירכז פתרונות ECM & BPM מתקדמים של IBM ו-Oracle וכן מוצרים ופתרונות נוספים המשיקים לתחום.


דן הינו מהראשונים בארץ אשר יישמו את טכנולוגיות ניהול התוכן וניהול תהליכים עסקיים וכן היה שותף להטמעת המערכות הללו במגוון ארגונים ממגזרים שונים כגון: ביטוח ופיננסים, תעשייה ושירותים, מגזר הביטחון  והמגזר הממשלתי. לדן ניסיון עשיר של למעלה מ-27 שנים בתחום המחשוב ו-16 שנים בתחום ה-ECM & BPM . דן הינו בוגר ממר"מ ומהנדס תעשייה וניהול בהשכלתו.

לדברי ארז גולדשטיין מנכ"ל החברה: "אני שמח כי דרור (צ'וצ'ו) הצטרף כשותף לפעילות חדשה זו בחברה. אינטגריטי תוכנה בונה כעת את סל מוצריה הטכנולוגיים והקמת תחום זה על ידי מקצוען כמו דרור תעניק לנו יתרון משמעותי ותאפשר לנו להעניק היצע פתרונות רחב יותר לקהל לקוחותינו. החברה מגייסת כעת אנשי טכנולוגיה נוספים ממיטב מומחי ה IT במשק הישראלי המתמחים בתחומים נוספים." 

אודות אינטגריטי תוכנה

חברת אינטגריטי תוכנה מתמחה במתן פתרונות תוכנה למגזר הארגוני בישראל תוך שימת דגש על יושרה, שרות ומקצוענות. פתרונות התוכנה כוללים מוצרים ייחודיים, הטובים ביותר מסוגם, מישראל ומחו"ל בשילוב עם שירותים מקצועיים על ידי מומחים טכנולוגיים מהדרגה הראשונה.

המוצרים והשירותים המסופקים על ידי החברה הינם במספר תחומים עיקריים: פתרונות CITRIXאבטחת מידעתשתיות תוכנה, וניהול תוכן ( ECM).