דף הבית מה קורה סיטריקס העולמית העניקה לחברת אינטגריטי תוכנה את דרגת ההתמחות הגבוהה ביותר למוצר התקשורת ואבטחת המידע Citrix NetScaler

לקוחות מספרים

Highlighter

זרקור על

  • ibm

    הפתרון המאפשר לנהל את תחנות הקצה באמצעות טכנולוגיית BIGFIX!

    הפתרון מספק נראות ובקרה בזמן אמת על כל יחידות הקצה והשרתים באמצעות שרת אחד, Agent אחד וקונסול אחד.

פרטי התקשרות

info@integrity-software.co.il

טלפון: 03-6038998

פקס: 03-6039060

צור קשר

סיטריקס העולמית העניקה לחברת אינטגריטי תוכנה את דרגת ההתמחות הגבוהה ביותר

למוצר התקשורת ואבטחת המידע Citrix NetScaler

 
אינטגריטי תוכנה קיבלה לאחרונה את התואר Citrix Specialty גם למשפחת מוצרי התקשורת ואבטחת המידע

של חברת סיטריקס - Citrix NetScaler.

המוצר NetScaler נחשב למוביל בתחומו ומשלב יכולות של Access GateWay, Load Balancer, WAF ועוד. המוצר מותקן אצל מאות ארגונים בישראל.

ארז גולדשטיין, מנכ"ל אינטגריטי, אמר כי פתרונות סיטריקס היום נמצאים אצל מגוון לקוחות Medium ו Enterprise בישראל ובכל מגזרי הפעילות. " מעל 70 ארגונים בישראל היום נעזרים במומחיות של אינטגריטי בטכנולוגיות סיטריקס ואציין כמה מהם כמו בנק הפועלים, מגדל ביטוח, פרטנר תקשורת, פלאפון, סלקום, משרד החינוך, צה"ל, מכבי שרותי בריאות, כרטיסי אשראי לישראל, UPS ועוד. התואר Citrix Specialty שקיבלנו מבסס את המובילות של אינטגריטי בתחום זה בישראל."

גולדשטיין הוסיף ש "לפני כשנה הקמנו את Citrix Users VIP Forum - הפורום המקצועי הראשון מסוגו בארץ, שמפגיש את קהל המומחים בארגונים בטכנולוגיות סיטריקס, על מנת ליצור קהילה טכנולוגית שתעמיק את הקשרים והידע המקצועי של חבריה. הפורום מאפשר ללקוחות סיטריקס בישראל להכיר ולשתף מידע בנושאים טכנולוגיים שבהם התנסו במסגרת הארגון שלהם. כיום חברים בו מעל 100 מומחים מארגונים שונים."

 

 

pic

 

בתמונה  ניר בן יהודה, נציג סיטריקס בישראל ובנימין ג'וליבט המנהל האזורי של סיטריקס – מעניקים את תעודת ה Specialty לארז גולדשטיין , מנכ"ל אינטגריטי;