דף הבית מה קורה איילון ביטוח הטמיעה את פתרון הגלישה המאובטחת Smart Browser) Crusoe Security)

לקוחות מספרים

Highlighter

זרקור על

  • Lakeside 200

    ערכת Business Intelligence   לסביבת מחשוב קצה!

    פלטפורמת SysTrack Analytics של חברת lakeside מספקת למנהלי IT את המידע הדרוש בכדי: למדוד ולשפר את חוויית משתמשי הקצה, לתכנן וליישם יוזמות בתחום הווירטואליזציה כגון Desktop Virtualization, ולהפחית את ה-TCO של מחשבים נייחים ווירטואליים כאחד.

     

פרטי התקשרות

info@integrity-software.co.il

טלפון: 03-6038998

פקס: 03-6039060

צור קשר

איילון ביטוח הטמיעה את פתרון הגלישה המאובטחת Smart Browser) Crusoe Security)

 
את המערכת הטמיעה אינטגריטי תוכנה, גורמים בשוק מעריכים את היקף הפרויקט במאות אלפי ש"ח.

 

חברת הביטוח איילון סיימה בימים אלו את הטמעת פתרון הגלישה המאובטחת Smart Browser) Crusoe Security) להפרדת מחשבי הקצה בארגון מגלישה באינטרנט. הפתרון החליף בתחילה את מערכת Jetro שנשענה על תשתית Microsoft RDS ועתה הוא מוסב כחלק מתשתית ה-Citrix של איילון.

אודי פליישר, סמנכ"ל מערכות המידע של איילון: "איילון חברה לביטוח משקיעה משאבים רבים בהגנה על המידע, זאת תוך כדי שילוב בקרות נרחבות ואמצעים טכנולוגיים מתקדמים. איילון רואה באבטחת המידע מרכיב יסודי והכרחי בסל השירותים שהיא מציעה ללקוחותיה וסוכניה, ופועלת ללא לאות כדי להקטין את הסיכונים הנובעים מאיומי סייבר המתגברים בשנים האחרונות".

אלדד עומר, מנהל התשתיות של איילון: Smart Browser) Crusoe Security) נבחר לאחר בחינה מקיפה של מספר טכנולוגיות. הפתרון נבחר לאור היתרונות הטכנולוגיים, רמת ההגנה על הרשת, גמישות המוצר, פשטות ההטמעה והתפעול, יחס עלות-תועלת ואיכות האינטגרטור. מערכת  Smart Browser) Crusoe Security) תשתלב כחלק מפרויקט וירטואליזציה של תחנות העבודה המתבצע בימים אלה".

אייל הראל, מנהל תחום סיסטם ומנהל הפרויקט מטעם איילון: מעבר לאיכותו של המוצר, גורם משמעותי לא פחות בהצלחת הפרוייקט הוא מקצוענות הצוות אצל האינטגרטור והיכולת שלו "לתפור לנו חליפה" על פי מידותינו. צוות האינטגרציה שהטמיע לנו את המוצר עשה עבודה נהדרת".

ארז גולדשטיין, מנכ״ל אינטגריטי תוכנה: "איילון מצטרפת לשורה של ארגונים שבחרו ויישמו את הפתרון ובכללם מגדל ביטוח, בנק הפועלים, AIG, פסגות, פרטנר תקשורת, מנורה מבטחים, UPS, אקסלנס, בנק ירושלים ועוד. גרטנר כבר העריכו שאחת המגמות המרכזיות בעשר השנים הקרובות יהיה "Isolation" – בידוד הסיכון מהרשת הפנימית על ידי שימוש בטכנולוגיות וירטואליזציה. אנחנו משתלבים במגמה זו תוך שמירה על חווית משתמש מקסימלית"