דף הבית מה קורה אינטגריטי תוכנה מונתה למשווקת ומטמיעה של מוצרי חברת Top Image Systems™) TIS) להפצה בישראל

לקוחות מספרים

Highlighter

זרקור על

  • ibm

    הפתרון המאפשר לנהל את תחנות הקצה באמצעות טכנולוגיית BIGFIX!

    הפתרון מספק נראות ובקרה בזמן אמת על כל יחידות הקצה והשרתים באמצעות שרת אחד, Agent אחד וקונסול אחד.

פרטי התקשרות

info@integrity-software.co.il

טלפון: 03-6038998

פקס: 03-6039060

צור קשר

אינטגריטי תוכנה מונתה למשווקת ומטמיעה של מוצרי חברת Top Image Systems™) TIS) להפצה בישראל

 

חברת TIS היא אחת המובילות בעולם בתחום שליפת הנתונים האוטומטית מתוך מסמכים סרוקים וממידע אחר הנכנס לארגון תוך שימוש בכלי OCR מתקדמים ובטכנולוגיות נוספות.

לאחר שליפת הנתונים ואימותם, ניתן להעביר אותם אוטומטית אל מערכות המחשוב הארגוניות כדוגמת מערכות ,ERP CRM או מערכות ליבה אחרות.

מוצרי חברת TIS ישתלבו בסל הפתרונות של תחום ניהול התוכן (ECM) בחברת אינטגריטי תוכנה ויהוו פתרון משלים לפתרונות ה-ECM של IBM ושל Oracle שהחברה משווקת.

לדברי שי לוינר, מנהל מכירות TIS בישראל: "במשך שנים המיקוד של TIS היה בשוק הבינלאומי. לאור ההחלטה להרחיב את הפעילות בשוק המקומי חיפשנו שותף מתאים. אנו בטוחים כי ההכרות העמוקה של אינטגריטי תוכנה בתחום ניהול התוכן בישראל וקשריה הטובים עם הלקוחות הפוטנציאליים תביא להרחבת קהל לקוחתנו בארץ.

דרור (צ'וצ'ו) דן, מנהל תחום ECM באינטגריטי תוכנה מוסיף: "אני רואה בפתרונות TIS מנוף משמעותי להרחבת הפעילות שלנו. הפתרונות מתאימים כפתרונות משלימים ללקוחות עם מערכות ECM וכן כפתרונות עצמאיים ללקוחות ללא מערכות כאלו. בנוסף, לפתרונות TIS החזר השקעה ברור ומהיר שנותן ערך מוסף גבוה ללקוחות ומקצר את תהליך המכירה."

 

אודות אינטגריטי תוכנה

חברת אינטגריטי תוכנה מתמחה במתן פתרונות תוכנה למגזר הארגוני בישראל תוך שימת דגש על יושרה, שרות ומקצוענות. פתרונות התוכנה כוללים מוצרים ייחודיים, הטובים ביותר מסוגם, מישראל ומחו"ל בשילוב עם שירותים מקצועיים על ידי מומחים טכנולוגיים מהדרגה הראשונה.

המוצרים והשירותים המסופקים על ידי החברה הינם במספר תחומים עיקריים: פתרונות CITRIXאבטחת מידעתשתיות תוכנה, וניהול תוכן ( ECM).אודות TIS - Top Image Systems
חברת TIS - Top Image Systems מספקת פתרון מקיף ללכידת מסמכים אוטומטית, לצורך ניהולם באופן יעיל ומדויק. TIS מספקת פתרונות וטכנולוגיה בכדי להפוך את כל המידע הנכנס לארגון לנתונים שימושיים ונגישים ומספקת זאת על גבי כל יישום בו עושה הארגון שימוש.

tis_drorבתמונה:

דרור דן - מנהל תחום ECM באינטגריטי תוכנה, 

שי לוינר - מנהל מכירות TIS בישראל

 

לידיעות נוספות של חברת אינטגריטי תוכנה